OPIS AKCJI

Już od poniedziałku rusza wspólna akcja Gminy Złotoryja oraz Wilkowianki Wilków!

Od powstania kompleksów sportowych „Orlik” minęło już kilka dobrych lat. Sam pomysł budowy boisk do gier zespołowych uważamy za bardzo trafiony, jednak uważamy, że sam fakt ich posiadania to za mało. Musimy zrobić więcej!

Wiosenna akcja Wilkowianki oraz Gminy Złotoryja ma za zadanie aktywnie wykorzystać „Orlik” oraz pokazać młodym chłopcom, że wspólne spędzanie czasu oraz rywalizacja i dobra zabawa w trakcie zajęć sportowych, jest ogromnym atutem w późniejszym życiu młodego człowieka.

Co do samej akcji: Zajęcia odbywać się będą w trzech grupach wiekowych,  a terminy zapisów odnaleźć będziecie mogli na plakatach, które będą rozwieszane we wszystkich większych miejscowościach Gminy Złotoryja. Oczywiście, możliwe jest dołączenie do zajęć w późniejszym terminie ( trzeba będzie jedynie stawić się w terminie odpowiednim dla danej grupy wiekowej, który będzie można znaleźć w „HARMONOGRAMIE ZAJĘĆ”).

Podział na grupy wiekowe oraz różne terminy zajęć pozwolą podejść nam indywidualnie do każdego z uczestników naszej akcji. Na ten moment podział przedstawia się następująco:

Grupa I – rocznik 2004 i młodsi  - zajęcia prowadzić będzie Kamil Reinholz

Grupa II – rocznik 2000 i młodsi – zajęcia prowadzić będzie Piotr Potempa

Grupa III – rocznik 1995 i młodsi  - zajęcia prowadzone naprzemiennie przez trenerów oraz piłkarzy Wilkowianki Wilków

Harmonogram zajęć oraz informację o zajęciach będzie można znaleźć zarówno na naszej stronie internetowej: www.wilkowianka.futbolowo.pl oraz na naszym fanpejdżu na facebooku: www.facebook.com/wilkowiankawilkow

Dodatkowo dla wszystkich rodziców, którzy chcą dopytać nas o szczegóły akcji, aby móc z czystym sumieniem posłać na zajęcia swoje pociechy podajemy adres mailowy: wilkowianka1959@gmail.com – pisząc do nas, na pewno uzyskacie wszelkie informację oraz odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Niech „Wiosna na Sportowo” będzie dla wszystkich uczestników piłkarską przygodą z której wyniosą naprawdę wiele. My ze swojej strony na pewno przygotujemy kilka niespodzianek dla każdej z grup wiekowych.