Ładowanie...

Aktualności

Trampkarze na medal!

• autor: AdminWW, 2015-06-20 12:59

Kolejny raz, drużyna trampkarzy stanęła na wysokości zadania i w meczu kończącym rozgrywki ligowe 2014/2015, wygrała 3:0 z drużyną Błękitnych Kościelec! Wielkie brawa należą się chłopcom prowadzonym przez Piotra Potempę, z każdym kolejnym meczem widać, jak duży postęp robią, a władze klubu oraz kibice nie mogą nacieszyć oczu coraz piękniejszymi akcjami, po których padają efektowne gole.

Wyżej notowani rywale przyjechali do Wilkowa pewni swego, mając w pamięci jesienne zwycięstwo, nie spodziewali się jednak tego, że od tego czasu wiele się zmieniło w grze miejscowych. Początek meczu to zdecydowane ataki Wilkowianki, które przyniosły efekt w 15. minucie meczu, kiedy to Oskar Sulima wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Bramkę na 2:0 zdobył kapitan zespołu - Konrad Kosiński, który wykorzystał podanie, po dobrze rozegranym rzucie wolnym i strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza gości. Mimo kilku sytuacji do podwyższenia wyniku, do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Swoje szanse miał najlepszy strzelec drużyny, Paweł Nowicki, ale piłka zatrzymywała się na słupku i poprzeczce bramki gości. Trzeba także dodać, że trzy kapitalne parady zaliczył Michał Choczaj, który jest jednym z objawień rundy wiosennej i jednym z najlepszych bramkarzy ligi.

Po przerwie, ponownie tempo gry dyktowali chłopcy z Wilkowa, a udokumentowali to bramką Pawła Nowickiego, dla którego było to już 26-te (!) ligowe trafienie w tym sezonie. Asystą popisał się rozgrywający dobre zawody, Bogumił Tomaszewski. Mimo kilku prób, nie udało się już strzelić kolejnych bramek, ale trzeba przyznać, że styl w jakim nasi trampkarze zdominowali przeciwników nie pozostawiał wiele do życzenia. Meczem z Błękitnymi, Wilkowianka zakończyła rozgrywki, które w początkowym okresie nie były udane, chłopcy ponosili wiele porażek, ale, co ważne - nie załamali się, ciężko trenowali trzy razy w tygodniu, dzięki czemu wiosna, to zdecydowanie lepsza gra i zdecydowanie więcej zwycięstw. Mamy nadzieję, że podczas wakacji będą równie mocno trenować i kolejny sezon będzie dla nich pasmem zwycięstw i radości z gry w piłkę!