Ładowanie...

Aktualności

Imponujące zwycięstwo trampkarzy!

• autor: AdminWW, 2015-09-12 16:47

Bardzo okazałe zwycięstwo odniosła drużyna trampkarzy KS Wilkowianka! Podopieczni Piotra Potempy, zwyciężyli z drużyną Parku Targoszyn aż 7:1 i nic nie wskazuje na to, aby mieli opuścić pierwsze miejsce w tabeli!

Do Wilkowa, drużyna Parku przyjechała jako wicelider, po zwycięstwie w pierwszej kolejce nad Błękitnymi Kościelec 3:0. Wilkowianka w pierwszym meczu sezonu pokonała Albaltrosa Jaśkowice 7:2, więc do meczu przystępowała jako lider. Goście do Wilkowa przyjechali bardzo wcześnie, podobnie jak drużyna seniorów Parku kilka tygodni temu, co świadczyć może o profesjonalnym podejściu do meczu.

Początek spotkania, które prowadził Pan Paweł Gurban, należał do Wilkowianki, ale ataki gospodarzy dobrze zatrzymywał bramkarz z Targoszyna. W ciągu pierwszych kilkunastu minut kilka razy ratował swój zespół przed stratą bramki, ale jego koledzy z boiska zbyt rzadko wychodzili z kontratakami, co musiało skończyć się stratą bramki. Do przerwy, Wilkowianka zdobyła dwa gole, a autorem obu był Paweł Nowicki, dla którego był to czwarty i piąty gol w tym sezonie. W drugiej połowie, nasza drużyna jeszcze mocniej ruszyła do ataku i do bramki Parku wpadały kolejne gole. W sumie, w drugiej połowie udało się strzelić aż pięć goli, wszystkie były naprawdę pięknej urody. Swoimi zagraniami, kibiców czarowali wszyscy zawodnicy przebywający na boisku, po klepkach, czy efektownych dryblingach, ręce same składały się do oklasków. Dwie z pięciu bramek zdobytych w drugiej połowie strzelił Oskar Sulima, który od wiosny prezentuje stałą, wysoką formę, a trzy bramki dołożył Paweł Nowicki, który w całym meczu zdobył aż 5 goli! Po dwóch meczach uzbierał już 8 goli, co zdecydowanie wyróżnia go na tle innych zawodników, ale trzeba dodać, że cała drużyna pięknie pracuje na dorobek swojego najlepszego strzelca. Piłkarze z Targoszyna zdołali odpowiedzieć jednym trafieniem, ale widać, że aktualnie drużyna jest w przebudowie i mogą grać dużo lepiej.

Na meczu zjawiła się grupa ponad 50-ciu kibiców, którzy po zakończeniu spotkania nagrodzili chłopców brawami i w dobrych humorach mogli kontynuować weekend - jutro mecz seniorów w Olszanicy, a trampkarze za tydzień grają na ciężkim terenie w Wiadrowie. Liczymy oczywiście na kolejne zwycięstwo! :)

Statystyki z meczu TUTAJ, tabela ligowa TUTAJ, a terminarz TUTAJ :)