Gdzie gramy podczas weekendu?

• autor: AdminWW, 2015-09-26 13:07

Inauguracja ligi turniejowej orlików w Złotoryi i mecz seniorów z Błękitnymi Kościelec, w Krotoszycach, to sobotnia rywalizacja, w której udział wezmą drużyny KS Wilkowianka Wilków. W niedzielę, na stadionie w Wilkowie, swój mecz rozegrają trampkarze, mecz rozpoczyna się o 15:00, a przeciwnikiem będzie drużyna LZS Nowy Kościół. Mecz młodzików, na prośbę drużyny UKS Huta Przemków, został przeniesiony na najbliższą środę, na godzinę 17:00.

Na początek weekendowej rywalizacji drużyn naszego klubu, najmłodsi zawodnicy, podopieczni Michałów: Pinczyńskiego i Maciejskiego, udadzą się do Złotoryi, gdzie na obiektach Górnika rywalizować będą w pierwszym z turniejów Ligi Orlików. Przeciwnikami naszych piłkarzy będą drużyny: Górnika Złotoryja, Przyszłości Prusice, Rataja Paszowice, Rodła Granowice oraz JTS Piast Jawor. Nie wiemy czego spodziewać się po tej rywalizacji, ale liczymy, że przede wszystkim chłopcy będą mogli zapoznać się z zasadami ligi, poznać drużyny, z którymi przyjdzie im się zmierzyć oraz udanie i godnie zaprezentują nasz klub. :)

Zaraz po zakończeniu rywalizacji, trenerzy orlików udadzą się do Krotoszyc, aby rozegrać "swój" mecz, czyli A-klasowy pojedynek z drużyną Błękitnych Kościelec. W ubiegłym sezonie, w meczach z Błękitnymi, nie wiodło się nam najlepiej, ponieważ oba mecze przegraliśmy. Jesienią, w Wilkowie, po bardzo zaciętym meczu, to goście wyjechali zadowoleni, bo wygrali 3:2. W wiosennym pojedynku, który odbył się w Janowicach Dużych, nasza drużyna przegrała 2:0, więc jest się za co rewanżować. Liczymy, że uda się wygrać i przełamać złą passę.

W niedzielę, na stadionie w Wilkowie, swój trzeci mecz w sezonie rozegra drużyna trampkarzy. Podopieczni Piotra Potempy, po dwóch przekonujących zwycięstwach (7:2 z Albatrosem Jaśkowice i 7:1 z Parkiem Targoszyn), są faworytem w pojedynku z nowo-powstałą drużyną LZS-u Nowy Kościół. Liczymy, że nie zgubi ich pewność siebie i umocnią się oni na pierwszym miejscu w grupie. Goście z Nowego Kościoła radzą sobie całkiem dobrze, bo po trzech kolejkach zajmują w tabeli Ligi Terenowej Trampkarzy czwarte miejsce.

Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Wilkowie!

Drużyna młodzików, po środowej porażce z Konfeksem Legnica, miała okazję zrehabilitować się w meczu z UKS Huta Przemków, ale goście poprosili o przełożenie meczu na środę i podopieczni Patryka Skrzypczyk, będą musieli poczekać na pierwsze ligowe punkty, co najmniej kilka dni. W meczu z Konfeksem, po raz kolejny z bardzo dobrej strony pokazał się Bartłomiej Kłos, który zdobył aż trzy bramki. Minie trochę czasu, zanim młodzicy przejmą inicjatywę i będą czołową drużyną ligi, ale wierzymy, że wszystko jest na dobrej drodze, aby tak się stało. Mecz młodzików w środę, na stadionie w Wilkowie, o godzinie 17:00!