Trampkarze zwycięzcami swojej ligi!

• autor: AdminWW, 2016-05-06 14:28

Przed nami weekend pełen piłkarskich emocji, ale najważniejsza informacja weekendu jest już znana – drużyna trampkarzy wygrywa rywalizację w swojej lidze!

Załączona tabela mówi wszystko, więc przed nami zapowiedz sobotniego pojedynku. :)

Kolejną drużyną Wilkowianki, która rozegra swój mecz w sobotę są starsi koledzy młodzików – trampkarze. I choć podejmują oni również piątą drużynę ligi – Sokół Krzywą, to patrząc z perspektywy pierwszego miejsca mają oni łatwiejsze zadanie. 11 rozegranych spotkań – 10 zwycięstw, 1 remis - z takim bilansem przystępują do tego pojedynku wilkowianie. Dodatkowej motywacji do dopisania jeszcze jednego zwycięstwa raczej być nie powinno, chociaż na trzy mecze przed końcem rozgrywek nasi młodzi piłkarze mają zapewnione pierwsze miejsce w lidze! Wszystko dzięki rozegranemu awansem meczowi 15. kolejki, w której Grom Gromadzyń pokonał Błękitnych Kościelec 3:2. Wicelider z Kościelca ma 7 punktów straty do Wilkowianki i dwa mecze do rozegrania, więc sprawa jest jasna – trampkarze w pięknym stylu wygrali swoją ligę! Tabela ligowa TUTAJ

Sytuacja wygląda zgoła odmiennie u drużyny z gminy Chojnów. Na dziesięć rozegranych spotkań zwyciężali 3 razy, tyle samo razy schodzili pokonani oraz 4 razy dzielili się punktami. Zgromadzone 13 punktów pozwalają zachować jeszcze szanse na najniższy stopień podium, ale potrzeba by było zatrudnić dobrego reżysera, by napisał tak nieprzewidywalny scenariusz. Tydzień temu rywale wilkowian dostali solidną lekcję gry w Kościelcu, gdzie uległ 10:0. Trampkarze Patryka Skrzypczyk w międzyczasie, nie bez problemów pokonali Męcinkę 3:1. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami zakończyło się pomyślnie dla obecnych liderów, którzy wygrali w Wilkowie 7:0.

Miejmy nadzieję, że w sobotnie popołudnie piłkarze będą mogli się cieszyć nie tylko z wygranego meczu, ale utrzymają dobrą formę do końca ligi i podkreślą swoją dominację wygrywając wszystkie pozostałe mecze!

Sokół Krzywa – Wilkowianka Wilków, sobota (7.05) godzina 14:30.