Stadion w Wilkowie ceniony w regionie!

• autor: AdminWW, 2016-06-18 12:39

O tym, że kibice w Wilkowie mogą oglądać mecze na jednym z piękniejszym obiektów w regionie wiedzieliśmy od dawna. ;)
W ostatnim czasie nasz obiekt został mocno doceniony na zewnątrz, a najlepszym na to dowodem będą najbliższe dni i imprezy organizowane przy ulicy Leśnej.

W ciągu ostatnich kilku tygodni kilka wzmianek o naszym boisku pojawiło się w lokalnych mediach. Zachwycony bazą sportową był Radosław Salamon, jeden z prowadzących program Piłkarskie Niższe Ligi, ktory odwiedził nasz stadion przy okazji meczu z KS Męcinka. Niemal każda z drużyn odwiedzających nas przy okazji rozgrywek ligowych chwali murawę, szatnie i funkcjonalność naszego stadionu. Jak się okazuje wszystkie te informacje odbijają się na tyle szerokim echem, że Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Legnicy i Dolnośląski Związek Piłki Nożnej powierzyły naszemu klubowi współorganizację dwóch ciekawych wydarzeń.

Pierwsze z nich odbędzie się już jutro, pod patronatem DZPN w barażach o IV ligę zmierzą się w Wilkowie drużyny: Włókniarza Mirsk oraz LZS Bystrzyca Górna. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00, a prowadzić je będzie Pan Damian Sylwestrzak z Wrocławia. Kibicom, którzy przybędą na stadion dane będzie zobaczyć trochę wyższy poziom niż aktualnie prezentuje Wilkowianka, a zawodnicy naszego klubu będą mogli podpatrzeć jak prezentują się zawodnicy o trochę wyższych umiejętnościach. Dla chcących zapoznać się z drużynami grającymi jutro w Wilkowie polecamy ich strony internetowe: Włókniarz i LKS.

Drugie wydarzenie to Finałowy Turniej Ligi Trawiastej sezonu 2015/2016. Do Wilkowa zawita ponad 500 dzieciaków, między innymi przedstawiciele Zagłębia Lubin, Chrobrego Głogów, Miedzi Legnica, KS Polkowice! Nasz klub reprezentować będą podopieczni Michała Pinczyńskiego (orliki) oraz Michała Maciejskiego (żaki). Dla drużyny orlików będzie to ukoronowanie pierwszego, wspaniałego sezonu w ich wykonaniu, a drużyna żaków będzie miała pierwszą możliwość uczestniczenia w rywalizacji z innymi drużynami na trawie. (w grudniu ubiegłego roku żaki brału udział w halowym turnieju w Świerzawie).
W grupie z Orlikami Wilkowianki znalazły się: JTS Piast Jawor, Czarni Rokitki, Zagłębie Lubin, UKS Huta Przemków, a żaki rywalizować będą z: Amico Lubin, Spartą Rudna, Konfeksem Legnica i FC Góra. Trzeba przyznać, że przed naszymi dzieciakami ciężka rywalizacja, ale najważniejsza dla nich jest dobra zabawa.

Dokładny terminarz rozgrywek znajduje się TUTAJ.

Zapraszamy wszystkich kibiców do wzięcia udziału w obu wydarzeniach, które na szczęście nie pokrywają się terminami z meczami naszej narodowej reprezentacji podczas EURO 2016. Do zobaczenia na trybunach! :)