Górnik Złotoryja rywalem trampkarzy.

• autor: AdminWW, 2016-09-23 10:21

Niezwykle bogata oferta sportowych emocji zostanie przedstawiona w ten weekend na wilkowskim stadionie przy ulicy Leśnej. Każdy kibic, nawet najbardziej wybredny, będzie miał szeroki zakres możliwości, by wybrać drużynę Wilkowianki, którą będzie chciał oglądać. W sobotę w Wilkowie swe umiejętności zaprezentuje drużyna orlików oraz debiutujący w tym sezonie żacy. Gdyby jednak ktoś chciałby zobaczyć wydanie „piłki na dużym boisku” może udać się do Złotoryi, gdzie trampkarze podejmą rówieśników z Górnika. Dzień później na murawę naszego obiektu wybiegną kolejno: młodzicy i seniorzy.

My zaczniemy od drużyny, która jako pierwsza stoczy bój o ligowe punkty. W sobotnie, wczesne południe trampkarze udadzą się w krótką podróż do Złotoryi, gdzie podejmą rękawicę rzuconą przez trzeci zespół ligi. W ubiegłym tygodniu ulewa wyłączyła z rozgrywek stadion w Bieniowicach, przez co przymusową pauzę zanotowali nie tylko seniorzy Kaczawy, ale również miejscowi trampkarze i zawodnicy Patryka Skrzypczyk. Ostatnie spotkanie wilkowianie rozegrali półtora tygodnia temu w Krzywej, gdzie nie dali szans gospodarzom wygrywając różnicą 9 bramek! Spotkanie te wydaje się być rehabilitacją zawodników za nieco gorszą postawę w meczu inaugurującym ligę, w którym ulegli Parkowi Targoszyn. Zbliżający się przeciwnik na trzy rozegrane spotkania wygrał tylko jedno, w pierwszej kolejce sezonu i trzeba przyznać, że zrobił to w imponującym stylu bowiem Górnik zaaplikował Ratajowi Paszowice aż 14 bramek nie tracąc przy tym żadnej. Następnie nasi przyszli rywale ulegli Kaczawie Bieniowce 3:1 oraz Parkowi Targoszyn 2:1, więc najbliższe spotkanie będzie dla nich szansą na przełamanie złej passy i można się spodziewać, że Górnik będzie gryźć trawę aby uzyskać satysfakcjonujący rezultat.

Dla trampkarzy Wilkowianki mecz ten będzie szansą na wskoczenie do grona pierwszej trójki. Ewentualne zwycięstwo pozwoli na wyprzedzenie Górnika oraz Sokoła Krzywa (jeśli ten straci punkty w potyczce z liderującym Targoszynem), a dla nas będzie pięknym początkiem weekendu, na który oczekujemy z wielkim napięciem.

Mamy nadzieję, że piękna pogoda zachęci kibiców nie tylko do oglądania piłkarzy na stadionie w Wilkowie, ale również do wybrania się z wizytą do Złotoryi.

Górnik Złotoryja – Wilkowianka Wilków (trampkarze), sobota (24.09) godzina 10:30.

Serdecznie zapraszamy!