Gramy w turniejach halowych.

• autor: AdminWW, 2017-02-10 13:26

Drużyny KS Wilkowianka nie próżnują i podczas zimowej przerwy w rozgrywkach ligowych biorą udział w licznych turniejach halowych. Do tej pory nasi piłkarze brali udział w turniejach w między innymi: Świerzawie (orliki, żaki), Wleniu (orliki), Jaworze (trampkarze) i Złotoryi (seniorzy). Nadchodzący weekend zapowiada się bardzo interesująco, bo aż trzy nasze zespoły wezmą udział w silnie obsadzonych turniejach.

Grupa żaków (roczniki 2008 i młodsi) wybierze się do Jawora na turniej JAKO JAVORIA CUP 2017 gdzie w grupie A zmierzy swoje siły z Javorią Jawor, Jedenastką Wrocław, JTS Jawor oraz Chojnikiem Jelenia Góra. W przypadku zajęcia miejsc 1-2, zespół awansuje do półfinałów, jeśli ta sztuka się nie powiedzie, to pozostanie walka o miejsca 5-10. Szczegóły turnieju, przydatne zwłaszcza rodzicom znajdują się TUTAJ.

Drużyny orlików (roczniki 2006-2007) i młodzików (2004-2005) udadzą się w podróż do Legnicy, na III Charytatywny Turniej Piłkarski Football Academy Legnica "Gramy dla Sylwii". Wśród przeciwników grupowych orlików znajdują się Football Academy Legnica, Football Academy Chojnów oraz Unia Rosochata. Podobnie jak w przypadku drużyny żaków - pierwsze lub drugie miejsce w grupie pozwoli na awans do półfinału imprezy, a niższe miejsce pozwoli na walkę o miejsca 5-8. Szczegóły turnieju, przydatne zwłaszcza rodzicom znajdują się TUTAJ.

Inaczej wygląda rywalizacja w turnieju młodzików, która odbywać się będzie między sześcioma zespołami w systemie 'każdy z każdym'. Przeciwnikami młodzików będą: Orlik Kłodzko, FA Lwówek Śląski, FA Legnica II, Unia Rosochata, FA Legnica I. Szczegóły turnieju, przydatne zwłaszcza rodzicom znajdują się TUTAJ.

Wszystkie turnieje zapowiadają się pasjonująco i z pewnością dostarczą pozytywnych emocji dzieciom, jak i kibicującym im rodzicom. Zapraszamy również postronnych kibiców, nasze drużyny będą walczyły dzielnie i do końca! ;)